Aktualne oferty pracy

Stanowisko samodzielnej księgowej

Podstawowe obowiązki

  • Księgowanie i ewidencja zdarzeń gospodarczych zgodnie z Ustawą o Rachunkowości oraz ustawami podatkowymi.
  • Sprawdzanie faktur zakupu pod kątem formalnym i rachunkowym.
  • Dekretowanie i księgowanie faktur zakupu w programie Navision.
  • Analiza rozrachunków pod kątem terminowości i przygotowywanie przelewów w systemie bankowym.
  • Wystawianie faktur sprzedażowych.
  • Ewidencja i rozliczanie środków trwałych.
  • Prowadzenie kasy zakładowej.
  • Wykonywanie dodatkowych obowiązków zgodnie z poleceniami przełożonych, w tym udział w przygotowaniu sprawozdań GUS, rocznych sprawozdań finansowych, deklaracji VAT.

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Proaktywność i dokładność w pracy, dobra samoorganizacja.
  • Umiejętność pracy w zespole, dobra komunikacja.
  • Znajomość pakietu MS Office/Excel.

Oferujemy

  • Umowę o pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu.
  • Miłą atmosferę pracy w zespole.
  • Benefity: prywatną opiekę medyczną, imprezy integracyjne, świadczenia ZFŚS, dofinansowanie kursów i szkoleń, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego

Samodzielny elektryk zmianowy

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie ciągłości pracy  parku maszyn , linii produkcyjnych  i urządzeń.
  • Diagnostyka oraz przeprowadzania napraw urządzeń i instalacji elektrycznych oraz automatyki przemysłowej.
  • Umiejętność uruchamiania i kontroli urządzeń zautomatyzowanych.
  • Prace konserwacyjno- remontowe oraz prace warsztatowe.
  • Montaż, konserwacja i naprawa istniejącej instalacji elektrycznej zakładu.

Wymagania :

  • Uprawnienia eksploatacyjne G1,G2.
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (analiza rysunków i schematów instalacji).
  • Umiejętności diagnostyki oraz przeprowadzania napraw urządzeń i instalacji elektrycznych oraz automatyki przemysłowej.
  • Doświadczenie w utrzymaniu linii produkcyjnych w ruchu pod względem obsługi elektrycznej (z elementami automatyki).
  • Umiejętności rozwiązywania problemów i samodzielność w działaniu.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Prywatną opieka medyczną , świadczenia z ZFŚS ( wczasy pod gruszą , paczki , bony na święta ,itp.)
  • Możliwość s korzystania z ubezpieczenia grupowego.

Stanowisko zbrojarz-betoniarz

  • Praca na hali produkcyjnej przy zautomatyzowanej linii
  • Praca na dwie zmiany, pięć dni w tygodniu, również w weekendy
  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Wykonywanie prostych prac zbrojarskich

Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT

Oferujemy:

  • Atrakcyjny pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna NNW, grupowe ubezpieczenie na życie.
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych  ( wczasy pod gruszą, bony na święta ).
  • Wynagrodzenie 4500 zł brutto ( na start ).

Prosimy o kontakt z Działem Kadr:

Kadry – tel. 535 841 888 – e-mail: praca@strunbet.pl

Login to your Account